Strona z portalu

  Krajowe Biuro Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / harmonogram egzaminu ustnego WIOSNA 2018
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Telefony Zaufania
Narkomania
801 199 990
czynny codziennie
w godz. 16-21
Uzależnienia behawioralne
801 889 880
czynny codziennie
w godz. 17-22
Ogłoszenie w sprawie harmonogramu wejść na egzamin ustny w sesji WIOSNA 2018 r.

Część ustna egzaminu odbędzie się w dniu 16 czerwca 2018 roku (sobota) w:

HOTEL SZKOLENIOWY URSYNÓW, ul. ROENTGENA 5, 02-781 WARSZAWA
www.hotelursynow.pl/

 

SKŁAD KOMISJI EGZAMINACYJNYCH:

Komisja nr 1 w składzie:

Czesław Czabała - przedstawiciel Krajowego Biura (przewodniczący)

Bogusława Bukowska - przedstawicielka Krajowego Biura

Lilianna Woronowicz - przedstawicielka podmiotu szkolącego

Krzysztof Czekaj - przedstawiciel podmiotu szkolącego

Komisja nr 2 w składzie:

Iwona Niewiadomska - przedstawicielka Krajowego Biura (przewodnicząca)

Piotr Jabłoński - przedstawiciel Krajowego Biura

Elżbieta Rachowska - przedstawicielka podmiotu szkolącego

Kazimierz Jarzębski - przedstawiciel podmiotu szkolącego

 

Harmonogram wejść na egzamin ustny w dniu 16 czerwca 2018 roku:

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

ZAKRES EGZAMINU

PODMIOT

SZKOLĄCY

NR KOMISJI

GODZ.

1

ADAMSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

IEIT

2

09.00-09.45

2

BEN DOROTA

SPECJALISTA

PTZN

2

12.45-13.30

3

BERNDT DOROTA

SPECJALISTA

IPZ

1

09.00-09.45

4

CIEŚLOK DAWID

SPECJALISTA

PTZN

2

10.30-11.15

5

DARDZIŃSKA MONIKA

INSTRUKTOR

PFST

2

09.45-10.30

6

DECYK MAŁGORZATA

SPECJALISTA

PFST

1

14.30-15.15

7

DOBRZAŃSKA WERONIKA

INSTRUKTOR

PTZN

2

09.45-10.30

8

DRYGAS TOMASZ

SPECJALISTA

IEIT

2

16.00-16.45

9

DRZYZGA DOROTA

SPECJALISTA

PTZN

2

12.45-13.30

10

DUDEK DOROTA

SPECJALISTA

TRR

1

10.30-11.15

11

FRANCZAK MAGDALENA

SPECJALISTA

TRR

2

10.30-11.15

12

FRYSTACKA AGNIESZKA

SPECJALISTA

PTZN

2

09.00-09.45

13

GARWOLIŃSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

09.45-10.30

14

GŁUSZEK HANNA

SPECJALISTA

PTZN

2

11.15-12.00

15

GRZYB-GÓRNIAKOWSKA KAROLINA

SPECJALISTA

PTZN

2

11.15-12.00

16

JUSKOWIAK JAGODA

SPECJALISTA

IEIT

2

16.00-16.45

17

KANDZIORA ŁUKASZ

SPECJALISTA

PTZN

2

14.30-15.15

18

KAWCZYŃSKI JACEK

SPECJALISTA

IEIT

1

12.45-13.30

19

KRAWCZYK DOMINIKA

SPECJALISTA

TRR

1

09.45-10.30

20

KRZEMPEK ILONA

SPECJALISTA

PTZN

2

12.00-12.45

21

KRZYSZKOWSKA-KURP EDYTA

SPECJALISTA

PTZN

2

17.30-18.00

22

KUCZEK MAGDALENA

SPECJALISTA

IPZ

1

12.45-13.30

23

KULIKOWSKA KATARZYNA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

09.00-09.45

24

KURPISZ TADEUSZ

SPECJALISTA

PFST

1

09.00-09.45

25

KUŹMICKA ADRIANNA

SPECJALISTA

IPZ

1

11.15-12.00

26

LUBAŃSKA-BRYSIAK WIKTORIA

SPECJALISTA

PFST

1

11.15-12.00

27

ŁAMASZ PAWEŁ

SPECJALISTA

TRR

1

15.15-16.00

28

MACIEJEWSKA-HENRY MAGDALENA

SPECJALISTA

IEIT

2

16.45-17.30

29

MALISZEWSKA BEATA

SPECJALISTA

IEIT

2

12.00-12.45

30

MOSZUMAŃSKA ANNA

SPECJALISTA

PTZN

2

11.15-12.00

31

NOWICKI ADAM RYSZARD

SPECJALISTA

PFST

1

12.00-12.45

32

PARYSEK DOMINIKA

SPECJALISTA

IEIT

2

12.45-13.30

33

PAZUREK AGNIESZKA

SPECJALISTA

PFST

1

12.00-12.45

34

PERCHAŁ ADRIANNA

SPECJALISTA

PTZN

2

10.30-11.15

35

PLATA ANDRZEJ

SPECJALISTA

IEIT

2

16.45-17.30

36

PONIŻY KRZYSZTOF

SPECJALISTA

PFST

1

16.00-16.45

37

RADOŃ ALEKSANDRA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

12.45-13.30

38

ROGACKI ANDRZEJ

SPECJALISTA

IEIT

2

16.45-17.30

39

ROSIEWICZ ELŻBIETA

SPECJALISTA

IPZ

1

10.30-11.15

40

RYTWIŃSKI RAFAŁ

SPECJALISTA

IEIT

2

15.15-16.00

41

SADOWSKA ALEKSANDRA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

09.45-10.30

42

SADOWSKA MAŁGORZATA

SPECJALISTA

TRR

1

10.30-11.15

43

SARZYŃSKA MONIKA

SPECJALISTA

IEIT

2

15.15-16.00

44

SIERŻĘGA ŁUKASZ

SPECJALISTA

PFST

1

14.30-15.15

45

SOBCZAK SEWERYN

SPECJALISTA

PFST

1

14.30-15.15

46

STASIUK NATALIA

SPECJALISTA

PTZN

2

14.30-15.15

47

STOLTMANN ANNA

SPECJALISTA

PFST

1

11.15-12.00

48

STYBA-LEWNAU KAROLINA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

15.15-16.00

49

SZELIGA EDWARD

INSTRUKTOR

PTZN

2

09.45-10.30

50

SZETELA BARTOSZ

SPECJALISTA

PTZN

2

16.00-16.45

51

SZOT PRZEMYSŁAW

SPECJALISTA

PTZN

2

15.15-16.00

52

SZTUK-CIESLAK ADRIANA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

15.15-16.00

53

SZWARC BEATA

SPECJALISTA

TRR

1

16.00-16.45

54

SZYSZŁOW MARLENA

SPECJALISTA

PTZN

2

14.30-15.15

55

TURSCHMID AGATA

SPECJALISTA

IEIT

2

09.00-09.45

56

WAWRZYCKA KAMILA

SPECJALISTA

FDO

1

16.00-16.45

57

WOJTARKOWSKA EWELINA

SPECJALISTA

PTZN

2

17.30-18.00

58

ZAPOTOCKA MAŁGORZATA

SPECJALISTA

PTZN

2

12.00-12.45

59

ZDANOWICZ PAULINA

SPECJALISTA

PFST

1

12.00-12.45

60

ZGARDA MONIKA

SPECJALISTA

FDO

1

16.45-17.30

61

ZGODA JUSTYNA

SPECJALISTA

PFST

1

16.45-17.30

62

ŻELECHOWSKA IZABELA

SPECJALISTA

NATANAELUM

1

16.45-17.30

 

 

Strona: 1 
CINN
Kalendarium
O narkotykach i narkomanii
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii